Vítejte na mém webu

 

Posláním tohoto webu je stručně a výstižně popsat tajemnou historii všech typů létajících pilotovaných i bezpilotních aparátů, které vznikly na území Ruska, SSSR, států bývalého SSSR a Číny. Pro tyto stránky mám zatím připraveno téměř 1 000 článků. Před uveřejněním ale budou muset projít menšími či většímu úpravami, což zabere nějaký ten čas. Přednostně jsem se rozhodl zde publikovat všechny články o technice od roku 1945 po současnost. Teprve poté přijde na řadu technika do roku 1945. Veškeré texty tvořím výhradně sám především za využití anglicky psaných publikací a ruských webových stránek. Přestože rozhodně nejsem žádný spisovatel doufám, že budou přínosem.

 

 

V současnosti se zde nachází již 2 648 článků o letecké a raketové technice ruského a čínského původu.

 

wayback.webarchiv.cz/wayback/*/https://ruslet.webnode.cz

 

 

Vzhledem k tomu, že tvorba těchto stránek něco stojí, jsem se rozhodl založit účet, na který mi můžete posílat dobrovolné finanční příspěvky. V současnosti mám aktivován profi účet do 9.6. 2037 za 28 163 kč (na 15 let). Za zahraniční knihy a publikace, které využívám jako zdroj, pak dám každým rokem nejméně 5 000 kč. Za zaslané příspěvky předem děkuji.

 

Číslo účtu je zde: 1744330015/3030